¨ podnikatelský plán

čtvrtek 2. dubna 2015

Jak zvýšit své sebevědomí do 2 minut? je to možné?

Jak zvýšit své sebevědomí do 2 minut? je to možné?

Přečtěte si tento článek a podívejte se dole na videa kliknutím na obrázek

Nejprve se svámi podělím o kratký příběch, který mě donutil něco se svou situací dělat.

Vždy je šance to změnit.

Přečet jsem celkem dost knih, kde se jednalo dost i o sebevědomí. Kdysi dávno kolem 17 let na střední škole, mě celkem dost štvalo, že mě třeba žádná holka nechtěla, a ostatní v pohodě se mi chlubili a podobně.

Hledál jsme řešení na svoje problémy. Moc se mi nedařilo, ale jednoho dne jsem objevil na jedné pirátské stránce téma hudba, mluvené slovo a osobní rozvoj, já jsi jen pomyslel osobní rozvoj co to je? , pak se dozvím, že je nějaké pozitivní myšlení , byly to nahrávky, začal jsem je hltat dozvěděl jsem se, že je třeba mít stanovený cíl a negativní myšlenka nahradit pozitivními.

V knize jsem objevil knížku "sbal ji" začal jsem ji číst a jednat podle té knížky a do roka se mi začalo dařit i díky tím pozitivním myšlení sehnal jsem si i nahrávku na sebevědomí a to bylo taky o tom si představovat pozitivní věci tak jsem jsi představoval to co jsem chtěl, myslel jsem na to a přišlo to!

Tím to jsem se dostal i abych, studoval finanční vzdělaní o tom jsem taky dost přečetl a píší o tom Ebook, po maturitě do konce května vyjde a bude zdarma, bude obsahovat to co jsem si převzal s knížek a půjde do praxe. Důležité k dosažení vašich cílu je myšlení a konaní to pak vede ke zvýšení vašeho sebevědomí. Třeba i cvičení v posilovně s cílem vede ke zvýšení sebevědomí. Tyto videa vám ukážou jak to dosáhnout nejrychleji během par minut. Klikněte dole na obrázek a dozvíte se toho více.

Nyní studují, každý měsic nějakou knížku o osobním rozvoji, finance nebo marketing a nebo IT technologie, která mě baví a tvořím instruktažní videa. Do budoucna se máte na co těšit! Pto zatím se podívejte na tyto videa.
kaw-468x60.gif

Nikdy není pozdě vždy je možnost začít. Celý život je třeba se vzdělávat, je jedno pokud je vám 20 nebo 80, pokud přestanete se vzdělávat ve 20 jste jako starý člověk, ale pokud se 80 ti letý člověk stalé učízustavá mlád. Vždy mužete žačít a stát se uspěšným a splnit si své cíle. Byl jeden alkoholik, který pil,

kdy přestanéš pít?

je příliš pozdě,

nikdy není příliš pozdě

tak to mám ještě čas.