¨ podnikatelský plán

článek1

Chcete prosperující podnikání? To je přece důvod proč jste tady...

Ale zpomalme trochu. Chcete prospívající životní styl, že ano? A vaším cílem je vybudovat podnikání, které vám umožní vytvořit zábavný životní styl, svobodu a dobrodružství...

Takže, zde je několik tipů, které vám pomohou vytvořit cíle, ke kterým se můžete ZAVÁZAT a pohybovat se tak vpřed...

smiling-woman

1. Rozhodněte se, co chcete.

Zní to jednoduše, že? Tak proč to nedělá více lidí? Proč jste to ještě VY neudělali?

Překvapuje mě, jak málo lidí si skutečně udělá čas, aby měli jasno v tom, co je to, co opravdu chtějí. Místo toho se většina lidí zaměřuje na to co nechtějí...a hádejte, čeho dostanou víc?

Pokud jste nemocní, nebo vyčerpaní, teď je ta pravá chvíle na to sepsat si každou z těchto věcí a převést je na přesný opak.

2. Začněte s malými, snadněji dosažitelnými cíli.

Většina z nás má VELKÉ cíle a občas nás tyto cíle hází přes palubu, to když jsou až příliš velké na to, aby byly dosažitelné v relativně krátkém čase. Začněte v malém, dosáhněte úspěchu a porostete!

3. Buďte zodpovědní.

Dvě myšlenky. První, buďte zodpovědní k sami sobě. Používejte kalendář, nebo notebook ke sledování vašich akcí a ke kontrole každého týdne, aby jste viděli jak si vedete.

Druhá, mějte zodpovědného partnera. Vybírejte moudře a se ctí k času a odhodlání této osoby. Ujistěte se, že se společně kryjí s vašimi základními cíli a závazky.

Takže, jaké je vaše odhodlání? Jaké kroky provedete k uchopení denních činů a úkolů, abyste se dostali tam kam chcete?

Pamatujete na podnikání a životní styl, který chcete vytvořit? Je v tom více, než jen snění a přání. Ano, toto jsou důležité věci při vytváření své vize a krmení svých snů. Ale až skutečné činy jsou to, co vám vytváří váš vysněný cíl.

To nejlepší v životě vás čeká tehdy, když víte kam jdete, víte co to obnáší dostat se tam a vytrvale v tom pokračujete!

Stále hledáte takovéto podnikání? Rád se s vámi podělím o to, které dělám já.

Podívejte s na tohle video

...a následujte jednoduchý krok, a to je kontaktovaní emailem, vám zašlu registrační formulář. Funguje to pro mě stejně jako pro tisíce dalších.

watch

(Vaše fotka)

(Vaše jméno) Spolupracujte se mnou

P.S. Rád uvidím vaše názory k tomuto příspěvku v komentářích níže.