¨ podnikatelský plán

Jak vytvořit vlastní web bez programovaní za 2 hodiny?Jak vytvořit vlastní web bez programovaní za 2 hodiny?

Webové stránky jsou dnes základ všeho. Zejména potom úspěšného podnikání. Je důležité, aby fungovaly tak, jak mají. Aby byly snadno vyhledatelné, zapamatovatelné, přehledné a s dostatkem informací.
Lehce se řekne, ale už hůře se udělá. I když v současné době už je situace podstatně jednoduší než před deseti, či dvaceti lety.

Vymyslete vhodnou doménu!

Nejdříve je nutné si vybrat správnou doménu. Měla by být lehce zapamatovatelná, ale zároveň by měla odrážet náplň podnikání. Je dobré vložit prodejní činnost přímo do názvu domény.
Výběr je trošku omezený, protože spousta domén už je zabraných. Je nutné udělat rešerši a následně vybrat volné alternativy tak, aby maximálně naplňovaly váš záměr.
Je možné zakoupit placené domény (ty většinou končí .com, .eu, .cz atd), nebo domény zdarma (s koncovkou wz.cz, webnode.cz atd.). Pokud si chcete vytvořit webové stránky pro sebe, nebo pouze zkušební verzi, ničemu nevadí, když zvolíte doménu zdarma. Jestli chcete mít firemní webové stránky, rozhodně těch pár korun ročně investujte do placené domény. Firemní web, který je na doméně zdarma, vypadá tak trochu podezřele.

Šablona, nebo programování?

Dalším krokem je, jaký web zvolíme? Je možné nechat si naprogramovat svou vlastní webovou stránku (dražší a časově náročnější varianta), nebo druhá (levnější varianta) zvolíme nějakou šablonu, případně online editor (například Mioweb.cz).
Nejde říct, jaká možnost je lepší. Pro každého se hodí něco jiného. Co však říct můžeme je to, že v dnešní době jsou online editory velice kvalitní a nabízí nepřeberné množství designu a funkcí. Webovou stránku si v editoru Mioweb dokáže vytvořit každý. Nemusíte umět programovat, protože se jedná o editor, který je maximálně přizpůsoben zákazníkovi.
Mioweb funguje na principu, kdy pouze přetahujete jednotlivé elementy a ikony po displeji a tím web tvoříte. Každá část lze navíc nastavit podle vašich představ. Pokud se s tím nechcete zlobit, můžete využít z více než 45 předpřipravených moderních šablon.

Nutnost dnešní doby s názvem responzivní design

Dnes se bez responzivního designu neobejdete. Internetové stránky totiž lidé navštěvují z nejrůznějších zařízení, takže je nutnost, aby se stránky přizpůsobily. Pokud mají webové stránky responzivní design, tak jsou webové stránky dobře čitelné na monitoru počítače, na tabletu, ale i na smartphonech různých velikostí.
Když využijete Mioweb, tak se o nic nemusíte starat. Všechny stránky vytvořené tímto editorem jsou plně responzivní. Vašemu podnikání tedy neuteče žádný zákazník.

Vychytávky Miowebu, které ulehčí práci

Aneb prodejní kampaně.

Chcete vytvářet prodejní kampaně? S Miowebem to není žádný problém. Je možné využít předdefinovaných šablon kampaní, nebo si vytvořit svou vlastní podle svého uvážení. V rámci jednoho webu je navíc možné utvořit neomezené množství prodejních kampaní.
Další možností je, že můžete utvořit uzavřenou sekci internetových stránek, kterou zpřístupníte pouze registrovaným uživatelům. Tuto vychytávku lze použít k různým účelům.
Mnohé rozhodně potěší, že je možné internetovou stránku spojit se SmartEmailingem. Díky tomu snadno a rychle vybudujete databázi kontaktů. Stačí pouze dva kliky myší a na web vložíte formulář ze SmartEmailingu. To vše bez programování a hrabání se v HTML, java, PHP kódu.
Obdobně jednoduché je propojení internetových stránek vytvořených v Miowebu s další vychytávkou, která se jmenuje FAPI. Když FAPI správně nastavíte, tak můžete prodávat své produkty a služby i v době, kdy nebudete zrovna u svého počítače. S klidnou duší se tak můžete vydat třeba na výlet.