¨ podnikatelský plán

3 Motivační videa, které vás posunou dál

Procházím se serveru youtube a doporučená a jako doporučená videa se mi zobrazí, některá videa mám z motivačních stránek na Facebooku, které sleduji. Po těch to videí dostanete motivaci začít makat, jít do posilovny, tvořím videa psát články jako tento to co vás vede ke svému cíli, tak jako mně.
Vy si najděte to co baví vás, čím byste chtěli být, dalším krokem je si stanovit kroky, například víc čtenářů na blogu > kvalitní obsah > vzdělaní copywriting
větší návštěvnost > obsah, seo optimalizace > zpětné odkazy, tagy klečové slova reklama > naučit se cílit reklamu, umístěni, psychologie reklamy.

To všecko nemusíte ovládat zrovna vy zaměřte se na to co vás bude nejvíce bavit, na zbytek si můžete pozvat odborníky nebo kamarády co se o to zajímají pro váš start.

<<<<<<<<<<<<<<<Tak a teď přejdeme k videím>>>> >>>>>>>>>>>>


A nakonec jako bonus motivační video klip, který vás na-inspiruje jak pozitivně myslet a jak si odpočinout takovou procházkou, nebo plaváním.
Pokud budete na sobě pracovat budete si takto užívat více a tím i více pohody ve vaším životě.
buduj svůj život


Pokud se ti článek a videa líbili sdílej je na Facebooku se svými přáteli, aby jsi jim pomohl se pozitivně na motivovat a jít za svým cílem. Zanech dole komentář jak se motivuješ ty, aby jsi taktéž pomohl a inspiroval ostatní.