¨ podnikatelský plán

středa 14. září 2016

Dělej, co tě baví! Ale jak?Jako by se roztrh pytel se všemi skvělými radami, které nás nabádají následovat hlas svého srdce, zahodit všechny okovy běžného života, všechna ta musím a nemohu, a ponořit se do opravdivého proudu žití, nechat se nést vzedmutou vlnou a dělat jen to, co nás baví.

Rada to není tak úplně zcestná. Dělat, co nás baví, je skvělé a žádoucí. A je dobré o tom nejen snít. Jenže lehko se to řekne, hůř už dělá. Popravdě - jste právě teď v situaci, tak jak jí žijete a máte, že můžete z fleku začít dělat to, co vás baví? Pokud by to tak bylo, pravděpodobně byste to už dělaly, nemýlím se? Takže otázka je: Jak se dostat do stavu, kdy můžete dělat, co vás baví?

Podívejte se nejdřív na své sny. Část z vás ještě snít nezačala a ani neví, co by je bavit mohlo. Další část sní, ale něco vám brání - strachy převlečené v různých róbách a často nikoliv svátečních. A ta největší část z vás na své sny už rezignovala. Měli jste je, ale byly možná příliš smělé, příliš jiné, příliš složité... byly prostě příliš. Ať jste v jakékoliv fázi, to nejdůležitější pro začátek je uvědomit si, že to není status quo.

Vše se mění. Měníte se vy i vaše sny. Ale to neznamená, že mizí. Jsou tady, jsou stále vaše a nikdo jiný než vy je nemůže naplnit. Jsou součástí vašeho života a na vás je postarat se, aby s vámi neodešly na onen svět. Potřebujete je jen znovu vidět. Potřebujete jim znovu dodat barvu a živost. Potřebujete uvěřit, že tohle jeviště čeká jen na vás. Čeká, až se postavíte do záře reflektorů a začnete hrát svou roli. Tu hlavní!

Tak to je. A kouzlo, které vás postaví na nohy a dodá odvahu znovu snít, je víra. Žádné pánbíčkaření, ale víra v sebe sama a vlastní sny. Víra, která přichází společně s tím, že cítíte, že si něco takového zasloužíte. Že si můžete dovolit plnit si své sny. Věříte, že jste hodny jejich splnění. Že i vy si zasloužíte být šťastné, spokojené a naplněné.

Tyhle staré programy plné sebekritiky a výčitek se s vámi táhnou už od dětství a nezbavíte se jich prostým pozitivním myšlením. Je potřeba jít hlouběji. Opravdu uvnitř začít respektovat své zvláštnosti. Vnímat, co vám přináší radost a kdy cítíte příliv energie. A věřit těmto pocitům, že vás neklamou. Věřit, že je můžete směle následovat...

Uznání sebe, svých potřeby a citů, svých hranic a schopností přichází se sebeláskou. Ta posiluje vaši víru v sebe a život. Posiluje víru v pravdivost vašich snů. A když se můžete na sebe spolehnout, můžete se spolehnout i na své sny a pak dělat to, co vás baví.

Doporučují se denně věnoval alespoň hodinu toho co vás baví například cvičení, vzdělávaní. Vyhraď te si tuto hodinu například od 19h do 20h. - povede vás to ke spokojenějšímu životu a na tuto hodinu se můžete těšit

Další tip je mít určete si cíl kam chcete dojít za 1 rok pokud hodinu denně budete tuto činnost aplikovat. - cíl má mit určité datum a hodnotu, například shodím 10kg, budu o 10kg lehčí, bude takto lépe vypadat - vytiskněte si fotku svého nového já. Kup te si nástěnku kde jsi to přilepíte.

Začněte se mít rád to je prvním krokem
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>přejít na první krok sebelásky pro muže
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>přejít na první krok sebelásky pro ženy